PL

O firmie

   

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą instalatorską. Oferujemy Państwu usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, chłodnictwa i szeroko pojętych instalacji elektrycznych tj. automatyka i sieci niskoprądowe. 

Od kilku lat również oferujemy kompleksową obsługę wyżej wymiennych usług w strefie Ex. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie, szkolenia techniczne, certyfikaty uprawniające do montażu, serwisu i napraw klimatyzacji oraz wentylacji.

Jednym z naszych priorytetów jest profesjonalne wykonanie każdej instalacji dlatego m.in.kładziemy duży nacisk na estetykę i wysoką jakość naszych prac, a także przestrzegamy wszelkich norm oraz dyrektyw. 

Świadczymy pełny zakres usług. Realizację Naszych prac rozpoczynamy od uzgodnień z inwestorem, stworzenia projektu jego realizację, a kończąc na dokumentacji powykonawczej. Dodatkowo prowadzimy również serwis, naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.


 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez Nas usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dołącz do nas

Ważne: Użytkowanie tej strony WWW oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X